При покупке на сумму более 2000,- крон доставка ЗА НАШ СЧЕТ
Мы уедем завтра 28.6.
новизна

WAHL 1592-0480 Super Trim Pink

2 150 Kč
1 777 Kč без НДС
Доступность: В наличии
Код 1592-0480
Производитель WAHL

Akumulátorový střihací strojek na ty nejjemnější práce kolem tlapek a čumáku. S chromovanou hlavicí s šířkou střihu pouze 28 mm a výškou 0,4 mm. Nízká hmotnost a tichý chod. Balení obsahuje nabíjecí stojánek s adaptérem, variabilní přídavný nástavec 3 - 6 mm, čistící štěteček a olejničku.

Читать далее ..

Profesionální střihací strojek WAHL Super Trim 1592-0475 na srst

  • profesionální stříhací a dokončovací strojek na kontury a designérské práce (čumák, tlapky, uši)
  • chromovaná stříhací hlavice systému Star Blade šířky 28 mm, výška střihu 0,4 mm
  • snadno snímatelná hlavice pro rychlou výměnu a snadnou údržbu
  • akumulátorový provoz až 100 min
  • velmi tichý chod
  • lehký, hmotnost pouze 130 g
  • příslušenství: nabíjecí stojánek se síťovým transformátorem (délka kabelu 3 m), variabilní přídavný hřeben 3 - 6 mm, čistící štěteček, olejnička se speciálním olejem na střihací hlavice
  • barva: champagne
  • vyrobeno v Německu

 

Tip: Kvalitní konturovací strojek na dokončovací práce kolem čumáku a tlapek s velmi úzkou šířkou střihu - pouze 28 mm. Ideální parťák k Wahl Super Groom. Pro dlouhou životnost nezapomeňte dostatečně olejovat hlavici. V případě potřeby je možné tuto hlavici profesionálně přebrousit.

 

Prodloužená záruka:

Víme, že střihací strojek je pro Vás klíčovým nástrojem pro udržování srsti Vašeho miláčka. Pokud chcete mít jistotu, že bude o Váš strojek postaráno i po skončení zákonné
záruční doby, nabízíme Vám novou službu - prodloužení záruky o dalších 12 měsíců. Stačí jen při nákupu zakliknout "Prodloužená záruka 1 rok".

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roce 1919 Leem J. Wahlem, který si téhož roku nechal patentovat první elektrický stříhací strojek na vlasy. Tato korporace se tímto stála lídrem na poli profesionální i domácí péče o vlasy ve své kategorii.

V roce 1967 firma představila první bezdrátový dobíjecí strojek a roku 1971 ho uvedla na trh, čímž okamžitě ovládla přes 90 % severoamerického trhu se stříhacími strojky. V roce 1987 firma vynalezla první kulmu na vlasy, začala vyrábět i různé druhy vysoušečů vlasů. V roce 1996 WAHL kupuje německé firmy vyrábějící stříhací strojky MOSER a ERMILA, čímž se stává největším výrobcem stříhacích strojků na světě. Paleta produktů se rychle rozrostla a firma představuje světu první žehličku na vlasy.

V roce 2009 slaví WAHL 90. výročí založení jako průkopník produktů pro profesionální a domácí péči o vlasy.

Firma WAHL k dnešnímu dni zaměstnává více než 2200 lidí, její produkty se prodávají ve 165 zemích světa a ve svém portfoliu drží více než 100 patentů.


Что я хочу вырезать
животные ДА
Источник питания
перезаряжаемый ДА
Размер животного
Маленький ДА

Узнайте о наиболее интересных предложениях...

Раз в неделю мы рассылаем новости и специальные предложения. Как мы работаем с Вашими персональными данными?