При покупке на сумму более 2000,- крон доставка ЗА НАШ СЧЕТ
Мы уедем завтра 27.1.

Nůžky DOVO Solingen 285 656 - 6,5" R SAT.

1 590 Kč
1 314 Kč без НДС
Доступность: В наличии
Код 285 656
Производитель DOVO Solingen

Profesionální vysoce kvalitní krejčovské nůžky DOVO Solingen 281 6041 zhotovené z originální solingenské oceli v matném nerezu.

Читать далее ..

Nůžky DOVO Solingen 285 656 R SAT. - krejčovské

  • kované, celokovové nůžky - nejvyšší kvalita
  • originální nerezová solingenská ocel - špičkové zpracování
  • ručně dobrušované a seřizované
  • díky své kvalitě použitého materiál a zpracování jsou vhodné jak pro domácí práce a hobby, tak  i pro profesionální použití - spolehlivě a přesně stříhají silné i tenké látky, kůži i karton
  • celková délka: 6,5 " - 16,8 cm
  • celkově zaoblený tvar  a  jedno ostří do špičky, druhé zaoblené
  • povrchová úprava : matný nerez (R SAT.)
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Německo

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.

Узнайте о наиболее интересных предложениях...

Раз в неделю мы рассылаем новости и специальные предложения. Как мы работаем с Вашими персональными данными?